579020-2026 - Result
Netherlands – General management consultancy services – 31213327 Ondersteuning Omgevingsmanagement Gevelisolatie
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 31213327 Ondersteuning Omgevingsmanagement Gevelisolatie
Description: De opdrachtnemer verricht omgevingsmanagement binnen het landelijke project Gevelisolatie van Rijkswaterstaat. Dit betekent dat bewoners en eigenaren gedurende alle fasen van het project zorgvuldig worden begeleid en geïnformeerd. De opdrachtnemer dient in hoofdzaak het volgende te verrichten: het leveren van producten om uitvoering te geven aan de stappen uit hoofdstuk 6 van het Besluit geluidhinder, inzake de medewerking van eigenaren en bewoners aan het uitvoeren van het gevelisolatieonderzoek en het treffen van maatregelen aan de gevel. Dit betreft in het bijzonder: • het borgen van de medewerking van eigenaren en bewoners aan het uitvoeren van het gevelisolatieonderzoek, en • het tot stand brengen van de formele besluiten over het treffen van maatregelen aan de gevel (isolatiebesluiten) of het nemen van besluiten geen maatregelen. zie korte omschrijving
Internal identifier: 31213327
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79411000 General management consultancy services
Additional classification (cpv): 71313200 Sound insulation and room acoustics consultancy services, 75130000 Supporting services for the government
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Ondersteuning Omgevingsmanagement Gevelisolatie
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging