579317-2026 - Competition
Poland – Waste-tip management services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Korytnica. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Additional classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services, 90510000 Refuse disposal and treatment, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: RK.271.4.2026