579392-2026 - Competition
Netherlands – Research services – Wachttijdenonderzoek kinderopvang 2026-2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wachttijdenonderzoek kinderopvang 2026-2030
Description: Wij zoeken een dienstverlener voor het uitvoeren van een wachttijdenonderzoek kinderopvang 2026-2030. Het doel van deze opdracht is het uitvoeren van de monitoring op wachttijden in de kinderopvang in Europees Nederland en Caribisch Nederland en hier jaarlijks over rapporteren. Onder monitoren verstaan we het volgen van trends in wachttijden en het duiden van deze trends. Deze monitoring biedt enerzijds inzicht in cijfers (kwantitatief) en anderzijds voorziet deze van nadere duiding (kwalitatief). In deze opdracht staat de volgende vraag centraal: Hoe ontwikkelen de wachttijden in de dagopvang (KDV), gastouderopvang (GOO) en buitenschoolse opvang (BSO) zich in de jaren 2026 tot en met 2030 en hoe beïnvloeden verschillende variabelen deze wachttijden? Mede gebaseerd op de ervaringscijfers van afgelopen jaren en de behoefte nu is de omvang van de opdracht geraamd. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt €450.000 exclusief btw.
Internal identifier: 201865005.011.100
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73110000 Research services
Additional classification (cpv): 79720000 Investigation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Wij zoeken een dienstverlener voor het uitvoeren van een wachttijdenonderzoek kinderopvang 2026-2030. Het doel van deze opdracht is het uitvoeren van de monitoring op wachttijden in de kinderopvang in Nederland en Caribisch Nederland en hier jaarlijks over rapporteren. Onder monitoren verstaan we het volgen van trends in wachttijden en het duiden van deze trends per kwartaal. Deze monitoring biedt enerzijds inzicht in cijfers (kwantitatief) en anderzijds voorziet deze van nadere duiding (kwalitatief). In deze opdracht staat de volgende vraag centraal: Hoe ontwikkelen de wachttijden in de dagopvang (KDV), gastouderopvang (GOO)6 en buitenschoolse opvang (BSO) zich in de jaren 2026 tot en met 2030 en hoe beïnvloeden verschillende variabelen deze wachttijden? Mede gebaseerd op de ervaringscijfers van afgelopen jaren en de behoefte nu is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt €450.000 exclusief btw.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Budgetneutrale verlengingsoptie
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 201865005.011.100
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73110000 Servicios de investigación
Clasificación adicional (cpv): 79720000 Servicios de investigación (criminológica)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Budgetneutrale verlengingsoptie