2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud IJ-veren en Noordzeekanaal-veren GVB
Description: GVB beheert en exploiteert 7 veerdiensten van Amsterdam Noord over het IJ naar Amsterdam Centraal en 3 over het Noordzeekanaal (NZK). Hiervoor heeft GVB op dit moment 19 veren in de vaart, verdeeld over de lijnen voor: • het Noordzeekanaal (NZK) 5 stuks, • over het IJ (7 maal type 50 en 7 maal type 60) De opdracht omvat het casco onderhoud, conserveren, voorkomende reparatiewerkzaamheden en uitvoeren van modificaties aan alle GVB Veren en wordt gefinancierd vanuit de exploitatiebegroting van GVB Veren B.V. De Opdracht is verdeeld in een perceel IJ-veren en een perceel NZK-veren. Per perceel worden tot 3 raamcontracten gegund. Al het onderhoud van de veren over een maximale looptijd van de overeenkomst(en) van 5 jaar, verdeeld over de volgende percelen: * IJ-veren; 14 kleine dokbeurten en 14 grote dokbeurten * NZK-veren; 6 kleine dokbeurten en 6 grote dokbeurten Daarnaast reparatie, modificatie, conservering bovenwaterschip en schadeherstel.
Internal identifier: 2026-39
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie Aanbestedingsleidraad
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50241000 Repair and maintenance services of ships
Additional classification (cpv): 34500000 Ships and boats
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onderhoud IJ-veren GVB
Description: GVB beheert en exploiteert 7 veerdiensten van Amsterdam Noord over het IJ naar Amsterdam Centraal. Hiervoor heeft GVB op dit moment 14 veren in de vaart, verdeeld over de lijnen voor: • over het IJ (7 maal type 50 en 7 maal type 60) De opdracht omvat het casco onderhoud, conserveren, voorkomende reparatiewerkzaamheden en uitvoeren van modificaties aan alle GVB Veren en wordt gefinancierd vanuit de exploitatiebegroting van GVB Veren B.V. Voor dit perceel worden maximaal 3 raamcontracten gegund. Al het onderhoud van de veren over een maximale looptijd van de overeenkomst(en) van 5 jaar: * IJ-veren; 14 kleine dokbeurten en 14 grote dokbeurten Daarnaast reparatie, modificatie, conservering bovenwaterschip en schadeherstel.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: perceel 1: motorevisies perceel 1 en 2: inkoop accupakketten
Lot: LOT-0002
Title: Onderhoud NZK-veren GVB
Description: GVB beheert en exploiteert 3 veerdiensten over het Noordzeekanaal (NZK). Hiervoor heeft GVB op dit moment 5 veren in de vaart. De opdracht omvat het casco onderhoud, conserveren, voorkomende reparatiewerkzaamheden en uitvoeren van modificaties aan alle GVB Veren en wordt gefinancierd vanuit de exploitatiebegroting van GVB Veren B.V. Voor dit perceel worden maximaal 3 raamcontracten gegund. Al het onderhoud van de veren over een maximale looptijd van de overeenkomst(en) van 5 jaar: * NZK-veren; 6 kleine dokbeurten en 6 grote dokbeurten Daarnaast reparatie, modificatie, conservering bovenwaterschip en schadeherstel
Internal identifier: 2