581797-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery – Ondergrondse en bovengrondse Afvalcontainers
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ondergrondse en bovengrondse Afvalcontainers
Description: De gemeente is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van onder- en bovengrondse afvalcontainers inclusief plaatsing en beheer. Onder dit beheer valt reparatie, onderhoud, reinigen en keuren van ondergrondse en bovengrondse afvalcontainers inclusief het up-to-date houden van de administratie. De gemeente heeft in totaal circa 4.400 containers in haar areaal. 1. De levering en plaatsing (inclusief de eventuele opslag) van ondergrondse containers, bestaande uit: a. ca. 1.000 afvalcontainers ter vervanging; b. ca. 100 afvalcontainers ten behoeve van autonome groei. 2. Het onderhouden, repareren, reinigen en keuren van het gehele areaal aan ondergrondse en bovengrondse afvalcontainers incl. het up-to-date houden van de administratie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50500000 Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery
Additional classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De gemeente Utrecht heeft in totaal circa 4.400 containers in haar areaal, waarvan een groot gedeelte moet worden vervangen. De gemeente is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van onder- en bovengrondse afvalcontainers inclusief plaatsing en beheer. Onder dit beheer valt reparatie, onderhoud, reinigen en keuren van ondergrondse en bovengrondse afvalcontainers inclusief het up-to-date houden van de administratie.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Options:
Description of the options: -