582394-2026 - Planning
Latvia – Alarm system and antenna installation work – Uzvaras pamatskolas esošās automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas iekārtu un apsardzes signalizācijas sistēmas iekārtu nomaiņa
Prior information notice or a periodic indicative notice used only for information
Works - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Uzvaras pamatskolas esošās automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas iekārtu un apsardzes signalizācijas sistēmas iekārtu nomaiņa
Description: Uzvaras pamatskolas esošās automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas iekārtu un apsardzes signalizācijas sistēmas iekārtu nomaiņa, saskaņā ar Tehnisko specifikāciju (nolikuma 1. pielikums) un Līguma projektu (nolikuma 10. pielikums), turpmāk – Darbi.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45312000 Alarm system and antenna installation work
Additional classification (cpv): 45312100 Fire-alarm system installation work, 45312200 Burglar-alarm system installation work, 71321000 Engineering design services for mechanical and electrical installations for buildings