2. Procedure
Procedure
Title: Išorinis valstybės viešųjų juridinių asmenų vidaus audito tarnybų veiklos vertinimas
Description: Paslaugų tikslas – atlikti išorinį kiekvienos Tarnybos vertinimą, parengti išorinio Tarnybų vertinimo ataskaitas (iš viso 11 (vienuolika) ataskaitų), pateikti išvadas ir rekomendacijas dėl Tarnybų veiklos tobulinimo, siekiant didinti Tarnybų veiklos efektyvumą bei rezultatyvumą.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212000 Auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0