582439-2026 - Competition
Bulgaria – Disinfecting and exterminating services in urban or rural areas – Избор на изпълнител за извършване на дезинсекционни дейности на територията на община Силистра за период от три години
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleИзбор на изпълнител за извършване на дезинсекционни дейности на територията на община Силистра за период от три години
DescriptionПредметът на поръчката обхваща дейности по извършване на дезинсекционни за контрол на комарните популации на територията на община Силистра. ​​​​​​​
Internal identifier603516
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90670000 Disinfecting and exterminating services in urban or rural areas
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsОбщата прогнозна стойност на поръчката е 450 000,00 евро /четиристотин и петдесет хиляди евро/ без ДДС, от които : 400 000,00 евро/четиристотин хиляди евро/ без ДДС е максимално допустимата стойност за обществената поръчка, като 50 000,00 евро /петдесет хиляди лева евро/ без ДДС са предвидени като опция, по смисъла на чл. 5, ал. 1 от ППЗОП, във връзка с чл. 1, ал. 2 от Проекта на договор.