582847-2026 - Competition
Bulgaria – Control panels – Доставка на КШ, KT и РШ за Управление МЕР София област, отдел София област
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на КШ, KT и РШ за Управление МЕР София област, отдел София област
DescriptionПоръчката включва доставка на 28 броя оборудвани шкафове за подстанция „София Запад“ и подстанция „Златица“ за осъществяване на Система за автоматизирано управление на подстанциите (САУП). Шкафовете следва да са напълно окомплектовани метални шкафове от затворен тип, съгласно спецификация на материали, апаратура НН и проводникови връзки. Доставката на цифровите устройства за управление, защита и сигнализация (локални контролери, релейни защити, технологични контролери, сигнални модули и др.), предвидени за монтаж в шкафовете, са задължение на възложителя. Обемът на поръчката включва следните видове шкафове: 1. Командно-релеен/релеен шкаф за Извод за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 18 бр.; 2. Командно табло за Трансформатор (управление) за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 4 бр;. 3. Командно-релеен/релеен шкаф за ШСП/СП и Мерене/ВО за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 2 бр.; 4. Командно-релеен/релеен шкаф за Обходен прекъсвач за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 2 бр.; 5. Релеен шкаф за ДЗШ (вкл. ПМ), метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 2 бр. Техническата документация за изпълнението (конструктивна и електрическа), габаритните размери и окомплектовката (спецификацията) на апаратурата/материалите, както и апаратурата, доставка на възложителя, ще се предостави на участника, избран за изпълнител с приемно-предавателни протоколи. Срокът за изпълнение започва да тече след съставяне на последния протокол.
Internal identifier597738
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 31211110 Control panels
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionПоръчката включва доставка на 28 бр. оборудвани шкафове за подстанция „София Запад“ и подстанция „Златица“ за осъществяване на Система за автоматизирано управление на подстанциите (САУП). Шкафовете следва да са напълно окомплектовани метални шкафове от затворен тип, съгласно спецификация на материали, апаратура НН и проводникови връзки. Доставката на цифровите устройства за управление, защита и сигнализация (локални контролери, релейни защити, технологични контролери, сигнални модули и др.), предвидени за монтаж в шкафовете, са задължение на възложителя. Обемът на поръчката включва следните видове шкафове: 1. Командно-релеен/релеен шкаф за Извод за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 18 бр.; 2. Командно табло за Трансформатор (управление) за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 4 бр;. 3. Командно-релеен/релеен шкаф за ШСП/СП и Мерене/ВО за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 2 бр.; 4. Командно-релеен/релеен шкаф за Обходен прекъсвач за монтаж на закрито, метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 2 бр.; 5. Релеен шкаф за ДЗШ (вкл. ПМ), метална конструкция с размери до 1000/2200/600 mm (ширина/височина/дълбочина), с двустранно обслужване, оборудван по спецификация - 2 бр. Техническата документация за изпълнението (конструктивна и електрическа), габаритните размери и окомплектовката (спецификацията) на апаратурата/материалите, както и апаратурата, доставка на възложителя, ще се предостави на участника, избран за изпълнител с приемно-предавателни протоколи. Срокът за изпълнение започва да тече след съставяне на последния протокол.