2. Procedure
Procedure
Title: 37702 | Realisatie herinrichting Scheveningseweg 64 te Den Haag
Description: Realiseren van huisvesting voor een gebruiker aan de Scheveningseweg 64 te Den Haag met ca. 150 werkplekken, ca. 6 vergaderruimtes, een restaurant/kantine, entreehal en het omliggende landschap. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 6.500 m2 bvo Bouwjaar: 1989 Disciplines: Het gaat in hoofdlijnen om de volgende disciplines: a. Interieur; b. Landschap; c. Interne en externe beveiliging; d. Keukeninrichting; e. Bouwkundige aanpassingen; f. Aanpassingen E, W, ICT en sanitair; g. Brandveiligheid; h. Bouwfysica.
Internal identifier: 37702
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Realiseren van huisvesting voor een gebruiker aan de Scheveningseweg 64 te Den Haag met ca. 150 werkplekken, ca. 6 vergaderruimtes, een restaurant/kantine, entreehal en het omliggende landschap. Hoeveelheid of omvang van de opdracht Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 6.500 m2 bvo Bouwjaar: 1989 Disciplines: Het gaat in hoofdlijnen om de volgende disciplines: a. Interieur; b. Landschap; c. Interne en externe beveiliging; d. Keukeninrichting; e. Bouwkundige aanpassingen; f. Aanpassingen E, W, ICT en sanitair; g. Brandveiligheid; h. Bouwfysica.
Internal identifier: 1