2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Personeel
Description: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel voor de locaties van Opdrachtgever zoals beschreven in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. De dienstverlening omvat het werven, selecteren, contracteren en de administratieve afhandeling van tijdelijk personeel. Met de inhuur van tijdelijke arbeidskrachten wil Opdrachtgever continuïteit in het onderwijs en in haar dienstverlening bieden, ingeval van ziekte onder het eigen, vaste personeel en wanneer deze vacatures niet door Opdrachtgever zelf ingevuld kunnen worden. Zie aanbestedingsstukken.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Twee (2) maal twaalf (12) maanden
582956-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Inhuur Personeel
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloInhuur Personeel
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesTwee (2) maal twaalf (12) maanden