2. Procedure
Procedure
Title: Bauskas pilsētas stadiona tribīņu trenažieru, cīņas zāles un tribīņu priekšējās fasādes remontdarbi
Description: Bauskas pilsētas stadiona tribīņu trenažieru, cīņas zāles un tribīņu priekšējās fasādes remontdarbi, saskaņā ar Tehnisko specifikāciju (nolikuma 1. pielikums) un Līguma projektu (nolikuma 11. pielikums), turpmāk – Darbi.
Internal identifier: BNP 2026/90
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45443000 Facade work
5. Lot
Lot: LOT-0000