2. Procedure
Procedure
Title: Veselības apdrošināšanas polišu iegāde
Description: Veselības apdrošināšanas polišu iegāde
Internal identifier: VM 2026/11/vm
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66512200 Health insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: veselības apdrošināšanas polišu iegāde NVD, VI, ZVA, LDVC, LAB, VTMEC, VM;
Lot: LOT-0002
Title: veselības apdrošināšanas polišu iegāde SPKC, VADC, PSMVM.