583202-2026 - Competition
Netherlands – Road signs – RAW- Raamovereenkomst Levering Bebordingen Lansingerland
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: RAW- Raamovereenkomst Levering Bebordingen Lansingerland
Description: De gemeente Lansingerland is voornemens een nieuwe RAW-raamovereenkomst aan te besteden voor de levering van bebordingen, bevestigingsmaterialen en bijbehorende dragers ten behoeve van het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. De huidige RAW-raamovereenkomst, die voorziet in deze leveringen, eindigt op 15 november 2026. Met de nieuwe raamovereenkomst wordt beoogd tijdig te voorzien in een structurele en rechtmatige inkoopmogelijkheid voor de benodigde materialen gedurende de komende beheerperiode. De te leveren materialen worden ingezet voor het uitvoeren, onderhouden, vervangen en waar nodig uitbreiden van bebordingen binnen de gemeente Lansingerland. De uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden vindt hoofdzakelijk plaats door de gemeentelijke buitendienst. Met de raamovereenkomst wordt beoogd de benodigde materialen op een doelmatige, transparante en economisch verantwoorde wijze beschikbaar te stellen, waarbij wordt aangesloten bij het gemeentelijk beheerplan BBS 2024-2032. Zie inschrijfstaat
Internal identifier: POR565
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34992200 Road signs
Additional classification (cpv): 34928470 Signage
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De gemeente Lansingerland behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de raamovereenkomst aanvullende leveringen van bebordingen, bevestigingsmaterialen en bijbehorende dragers bij de opdrachtnemer af te nemen. Het betreft leveringen die naar aard en omvang binnen het voorwerp en de reikwijdte van de raamovereenkomst vallen. De gemeente is niet verplicht om gebruik te maken van deze mogelijkheid. De aanvullende afnames vinden plaats tegen de voorwaarden en prijzen zoals opgenomen in de raamovereenkomst.