2. Procedure
Procedure
Title: Kompiuterinis tomografas
Description: Įsigyjamas Kompiuterinis tomografas (1 vnt.). Viešoji įstaiga Druskininkų ligoninė įgyvendina Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Druskininkų ligoninės skubiosios medicinos pagalbos ir intensyvios terapijos paslaugų kokybės gerinimas“ Nr. 09-029-P-0002.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 31154000 Uninterruptible power supplies, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0