2. Procedure
Procedure
Title: Novostavba SMART základnej školy v záujme inkluzívneho vzdelávania v Plaveckom Štvrtku
Description: Predmetom tejto zákazky je vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie (vykonávacieho projektu) k stavbe a realizácia stavby základnej školy. Vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.2 súťažných podkladov a následne v prílohách súťažných podkladov (najmä v návrhu zmluvy o dielo a v projektovej dokumentácii).
Internal identifier: NLSP-01/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45214200 Construction work for school buildings
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001