583752-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – Изграждане на метален навес в авторемонтна база на ЕСО ЕАД, гр. Шумен
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleИзграждане на метален навес в авторемонтна база на ЕСО ЕАД, гр. Шумен
DescriptionИзпълнение на строително-монтажни работи за изграждане на открит метален навес, осигуряващ защита от атмосферни условия на 5 бр. товарна/специална механизация /паркоместа/. Навесът е разположен в южния край на имота. Носещата конструкция на навеса е стоманена. Покривът е едноскатен, с отвеждане (10 % наклон) на дъждовните води в източна посока, покрит с ЛТ ламарина. Навесът е с размери в план 18,20 м на 14,60 м. Кота корниз е +4,86 м, кота било е +6,45 м. Навесът се изгражда върху съществуващата настилка. Строителните и монтажните работи за реализиране на строежа (обекта) ще се изпълняват съгласно инвестиционен проект, разработен във фаза „Технически проект“. За изграждането на навеса е издадено разрешение за строеж № 119 от 12. 05. 2026 година, от гл. арх. на община Шумен. Строежът е V-та категория. Подробно видовете и количествата на предвидените СМР за изграждане на навеса, са описани в количествено-стойностната сметка, част от документацията за възлагане на обществената поръчка.
Internal identifier599625
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0001