2. Procedure
Procedure
Title: dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenia płuco-serce) w konfiguracji pediatrycznej wraz z wyposażeniem, montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem personelu
Description: dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenia płuco-serce) w konfiguracji pediatrycznej wraz z wyposażeniem, montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem personelu
Internal identifier: ZP 52/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33186000 Extracorporeal circulatory unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenia płuco-serce) w konfiguracji pediatrycznej wraz z wyposażeniem, montażem, uruchomieniem i przeszkoleniem personelu .
Internal identifier: Pakiet nr 1