See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE-CERLIPONASUM ALFA- 24 LUNI
Description: ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE-CERLIPONASUM ALFA- 24 LUNI CANTITATE MAX PENTRU 24 LUNI- 520 FLAC ACORD CADRU 24 DE LUNI ATENTIE: SOLICITARI DE CLARIFICARI: 1. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. 2. Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, TUTUROR solicitărilor de clarificări/ informatiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. 3. Solicitarile de clarificari vor fi transmise NUMAI prin intermediul SICAP-ului; 4. Raspunsurile la solicitarile de clarificari vor fi transmise NUMAI prin intermediul SICAP-ului
Internal identifier: 4266162_2023_PAAPD1434845
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33660000 Medicinal products for the nervous system and sensory organs
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE-CERLIPONASUM ALFA- 24 LUNI CANTITATE MAX PENTRU 24 LUNI- 520 FLAC. conform anexa caiet sarcini.