See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Valguspulgad
Description: Hanke eesmärgiks on valguspulkade (lisa 1, tehniline kirjeldus) soetamine kohaletoimetamisega tarneaadressile. Eduka pakkujaga sõlmitakse hankeleping (lisa 2 hankeleping, lisa 3 hankelepingu üldtingimused) ja fikseeritakse lepinguperioodiks (kestusega 12 kuud) kaupade maksimaalne ühikumaksumus ning tarneaeg. Kestvuslepingu täitmine toimub ostja esitatavate tellimuste alusel, milles täpsustatakse ostetav kaup, kauba kogus, tarneaeg, tarnekoht ning tarnetingimused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313168-0000
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Piiratud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35810000 Individual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Erivarustus
Internal identifier: 313168-0001