2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń do rejestracji emisji otoakustycznych i innych testów słuchu – 5 szt..
Description: Dostawa urządzeń do rejestracji emisji otoakustycznych i innych testów słuchu – 5 szt..
Internal identifier: Dostawa urządzeń do rejestracji emisji otoakustycznych i innych testów słuchu – 5 szt..
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 5 pieces