585274-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
Description: Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych na potrzeby Politechniki Lubelskiej: 1 Dysk SSD wewnętrzny 2,5” 1TB- 50 szt. 2 Dysk SSD wewnętrzny 2,5” 2TB - 30 szt. 3 Dysk SSD wewnętrzny złącze M.2 typu MVMe 1TB - 30 szt. 4 Dysk SSD wewnętrzny złącze M.2 typu MVMe 2TB - 30 szt. 5 Dysk HDD zewnętrzny, przenośny 2,5” 4TB -70 szt. 6 Zestaw bezprzewodowy: klawiatura + mysz - 50 szt. 7 Mysz bezprzewodowa -70 szt. 8 Mysz bezprzewodowa pionowa- 30 szt. 9 Mysz przewodowa - 30 szt. 10 Klawiatura przewodowa - 30 szt. 11 Przenośna pamięć USB – (pendrive 64GB) - 80 szt. 12 Przenośna pamięć USB – (pendrive 128GB) -70 szt. 13 Przenośna pamięć USB – (pendrive 256GB) - 70 szt. 14 Replikator portów na USB-C (HUB USB-C 8w1) - 20 szt. 15 Zewnętrzny napęd optyczny - 10 szt. 16 Kamera internetowa -10 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Internal identifier: ACP.251.95.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) zwanej dalej "ustawą Pzp" oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1360599. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. X. SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru Formularza ofertowego. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIII. SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw podwykonawców, jeżeli są już znani. Informacji należy udzielić na Formularzu ofertowym – Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia i dokumenty, o których mowa w Rozdziale VII. SWZ pkt 1. lit. a) i b) oraz pkt 2. ppkt 1), 2), 3), 4) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia i dokumenty te potwierdzają brak podstaw wykluczenia. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia z postępowania składa oddzielnie każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców. Termin związania ofertą: do dnia 27.12.2026 r. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2), 5) ustawy Pzp lub art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp. Dodatkowo z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L. z 2025 r. poz. 2033), dalej: rozporządzenie 2025/2033 oraz w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30237000 Parts, accessories and supplies for computers, 30234000 Storage media, 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 30237132 Universal Serial Bus (USB) Interfaces, 30237240 Web camera
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ACP.251.65.2026
Quantity: 680 pieces
Options:
Description of the options: Zamawiający zgodnie z art. 441 Ustawy zastrzega możliwości skorzystanie z prawa opcji. Zamawiający informuje, iż zobowiązuje się do realizacji zamówienia w zakresie co najmniej 50% wartości przedmiotu zamówienia, wynikającej z treści umowy podpisanej przez Wykonawcę. Wykonawcy nie przysługuje wynagrodzenie za niezamówioną przez Zamawiającego część asortymentu ujętą w opisie przedmiotu zamówienia, jak również żadna rekompensata z tego tytułu. Limitem określającym górną granicę dostaw (zakupów) w ramach umowy jest jej wartość brutto określona w § 6 ust. 1 zawartej umowy