585472-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – 242/PN/2026 - Dostawa mankietów udowych do pneumatycznego ucisku sekwencyjnego do zapobiegania zakrzepicy żył głębokich i zatorowości płucnej dla UCK
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 242/PN/2026 - Dostawa mankietów udowych do pneumatycznego ucisku sekwencyjnego do zapobiegania zakrzepicy żył głębokich i zatorowości płucnej dla UCK
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mankietów udowych do pneumatycznego ucisku sekwencyjnego do zapobiegania zakrzepicy żył głębokich i zatorowości płucnej dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ponieważ taki podział w niniejszym postępowaniu jest niecelowy oraz spowodowałby znaczne utrudnienia i nadmierne koszty przy realizacji zamówienia. Dodatkowo art. 91 ustawy PZP nie nakłada bezwzględnego obowiązku podziału zamówienia na części, stanowi natomiast o uprawnieniu Zamawiającego do podziału zamówienia, w związku z czym nie sposób sformułować zarzutu niezgodności z prawem takiego działania z uwagi na brak normy nakładającej obowiązek dzielenia.
Internal identifier: 242/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 1
Options:
Description of the options: Zgodnie z zapisami w załączniku nr 4 do SWZ.