2. Procedure
Procedure
Title: Integrale afvaldienstverlening & afvalmanagement
Description: Deze aanbesteding betreft het contracteren van één opdrachtnemer voor de integrale uitvoering van afvaldienstverlening en afvalmanagement voor de locaties van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond. De opdracht omvat het leveren, plaatsen, onderhouden, ledigen en waar nodig reinigen van inzamelmiddelen, het inzamelen en transporteren van afvalstromen, het zorgdragen voor verwerking conform geldende wet- en regelgeving en het leveren van managementinformatie en advies gericht op optimalisatie, afvalscheiding, kostenbeheersing en verduurzaming. 850.000,-
Internal identifier: 1120848
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2 x 2 jaar verleng opties
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 1120848
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: 2 x 2 jaar verleng opties