586797-2026 - Competition
Netherlands – Coffee, tea and related products – Ingrediënten Warme Dranken
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ingrediënten Warme Dranken
Description: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Ingrediënten Warme Dranken voor NHL Stenden Hospitality Group. Deze aanbesteding vervangt de eerdere procedure met TenderNed-kenmerk TN 576006, voor Perceel 2, die door de Aanbestedende dienst is beëindigd zonder gunning. Na heroverweging van de geschiktheidseisen, met name de certificeringseisen, is vastgesteld dat deze voor Perceel 2 mogelijk disproportioneel waren en de mededinging onnodig beperkten. In de onderhavige procedure zijn onder meer de volgende wijzigingen doorgevoerd: de geschiktheidseisen ten aanzien van certificeringen zijn herzien, waarbij ISO 9001 en ISO 14001 als verplichte eisen zijn komen te vervallen, teneinde de proportionaliteit te waarborgen en de aansluiting op de markt te verbeteren. Scope: - Arabica espresso en lungo koffiebonen; - Gemalen Arabica lungo koffiebonen; - Gemalen decaf/cafeïnevrije koffie; - Theezakjes voor één kop; - Losse thee.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
Additional classification (cpv): 03131100 Coffee beans, 15861000 Coffee
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Ingrediënten Warme Dranken voor NHL Stenden Hospitality Group. Deze aanbesteding vervangt de eerdere procedure met TenderNed-kenmerk TN 576006, voor Perceel 2, die door de Aanbestedende dienst is beëindigd zonder gunning. Na heroverweging van de geschiktheidseisen, met name de certificeringseisen, is vastgesteld dat deze voor Perceel 2 mogelijk disproportioneel waren en de mededinging onnodig beperkten. In de onderhavige procedure zijn onder meer de volgende wijzigingen doorgevoerd: de geschiktheidseisen ten aanzien van certificeringen zijn herzien, waarbij ISO 9001 en ISO 14001 als verplichte eisen zijn komen te vervallen, teneinde de proportionaliteit te waarborgen en de aansluiting op de markt te verbeteren. Scope: - Arabica espresso en lungo koffiebonen; - Gemalen Arabica lungo koffiebonen; - Gemalen decaf/cafeïnevrije koffie; - Theezakjes voor één kop; - Losse thee; - Schoonmaakmiddelen voor espressomachines en stoompijpjes.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De initiële looptijd kan met maximaal 24 maanden in één of meerdere verlengingen worden verlengd.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ingrediënten Warme Dranken
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos
Clasificación adicional (cpv): 03131100 Café en grano, 15861000 Café
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: