587306-2026 - Competition
Poland – Construction works for compost facility – Budowa kompostowni odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie w formule zaprojektuj i wybuduj
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleBudowa kompostowni odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie w formule zaprojektuj i wybuduj
Description1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kompostowni odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie w formule „Zaprojektuj i wybuduj”, dla inwestycji pod nazwą: „Budowa kompostowni odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie, w miejscowości Konin, obręb Gosławice na działkach ewidencyjnych nr 1406 i 1409”, w tym: 1) opracowanie dokumentacji projektowej budowlanej zamiennej, niezbędnej do otrzymania zmiany do decyzji o pozwoleniu na budowę nr 139 wydanej przez Prezydenta miasta Konina w dniu 28.10.2025 r., 2) budowa obiektów i towarzyszącej infrastruktury, 3) uzyskanie wszelkich wymaganych prawem pozwoleń, uzgodnień, zezwoleń, zgód, opinii oraz odstępstw od przepisów niezbędnych do wykonania pełnego zakresu przedmiotu umowy i przekazania go do użytku w tym uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. 2. Szczegółowy opis rozwiązań, wymagań opracowano w dokumencie Program funkcjonalno-użytkowy dla inwestycji: Budowa kompostowni odpadów biodegradowalnych zbieranych selektywnie. 3. Obiekt budowlany zlokalizowany jest w Koninie, przy ul. Sulańskiej 13, na działkach oznaczonej numerem geodezyjnym 1406,1409,1410,1436/5,1437,1438,1440. Obręb Gosławice. Kategoria obiektu budowlanego VIII, XVIII. 4. Wizja lokalna - Zamawiający obliguje Wykonawców do odbycia wizji lokalnej terenu budowy przed złożeniem oferty w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty i realizacji oraz rozliczenia przedmiotu umowy. Zamawiający ustali 2 terminy obowiązkowej wizji lokalnej, która odbędzie się na terenie budowy, tj. Konin, ul. Sulańska 13, o czym powiadomi za pośrednictwem platformy przetargowej. 5. Obowiązki Wykonawcy oraz szczegółowe warunki wymagane przy realizacji zamówienia określono w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 6. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.
Internal identifierZZ.361.9.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureGłówne aspekty procedury: Szczegółowe warunki zamówienia zostały określone w dokumentach zamówienia dostępnych pod linkiem: https://mzgok-konin.ezamawiajacy.pl/pn/mzgok-konin/demand/313726/notice/public/details
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45213280 Construction works for compost facility
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71300000 Engineering services, 71200000 Architectural and related services, 45100000 Site preparation work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45000000 Construction work, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work
5. Lot
LotLOT-0001