587365-2026 - Competition
Belgium – Architectural and related services – Studie en opvolging werken totale energetische renovatie De Fiertel
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleStudie en opvolging werken totale energetische renovatie De Fiertel
DescriptionDit contract is bedoeld om een ontwerpteam aan te duiden voor de studie van de totale energetische renovatie en opvolging van de werken van de voormalige jeugdherberg De Fiertel te Ronse.
Internal identifier2026/HFB/OP/113860
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
LotLOT-0001
Title2026/HFB/OP/113860 - 1
Internal identifier1