2. Procedure
Procedure
Title: Fönsterputsning i Hultsfred och Vimmerby
Description: Hultsfreds och Vimmerby kommun avser att upphandla fönsterputsning av kommunernas verksamhetsfastigheter. Ramavtal har för avsikt att tecknas en leverantör per kommun.
Internal identifier: U-080-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
Additional classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000