587919-2026 - Competition
Slovakia – Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services – Údržba a oprava miestnych ciest, chodníkov, parkovísk, verejných spevnených plôch, dažďových vpustí a dopravného značenia na území mesta Nové Zámky
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleÚdržba a oprava miestnych ciest, chodníkov, parkovísk, verejných spevnených plôch, dažďových vpustí a dopravného značenia na území mesta Nové Zámky
DescriptionPredmetom zákazky je uskutočňovanie opravy a údržby miestnych ciest, chodníkov, parkovísk, verejných spevnených plôch vrátane údržby a opravy dažďových vpustí a údržby a vodorovného dopravného značenia na území mesta Nové Zámky. Jednotlivé zadania budú riešené na základe cenovej ponuky prostredníctvom objednávok podľa aktuálnych potrieb verejného obstarávateľa. Verejný obstarávateľ bude požadovať od poskytovateľa vykonávať opravu a údržbu tak, aby boli miestne cesty, chodníky, parkoviská a verejné spevnené plochy v takom stavebno-technickom stave, ktorý zabezpečí bezpečnú a plynulú premávku alebo chôdzu.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
LotLOT-0001