2. Procedure
Procedure
Title: Kansrijke aanpak burgerschapsonderwijs in Caribisch Nederland
Description: De aanbesteding 'Kansrijke aanpakken burgerschapsonderwijs in Caribisch Nederland' heeft als doel om bij te dragen aan de invulling van de wettelijke burgerschapsopdracht in Caribisch Nederland. Dit doel wordt nagestreefd door evidence-informed burgerschapsonderwijs voor scholen in Caribisch Nederland te ontwikkelen en de geleerde lessen over de optimalisatie van het burgerschapsonderwijs in Caribisch Nederland te verzamelen. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 2026008IK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73000000 Research and development services and related consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026008IK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1