588258-2026 - Competition
Poland – Project and design preparation, estimation of costs – Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów nieobjętych aglomeracją w ramach projektu IP LIFE PL Pilica Basin CTRL (8 części) w ramach projektu IP LIFE PL Pilica Basin CTRL
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleOpracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów nieobjętych aglomeracją w ramach projektu IP LIFE PL Pilica Basin CTRL (8 części) w ramach projektu IP LIFE PL Pilica Basin CTRL
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno- ściekowej odrębnie dla obszarów 10 gmin nieobjętych aglomeracją w rozumieniu dyrektywy ściekowej (Dz.U.UE.L.1991.135.40). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oddzielenie dla każdej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Opisy przedmiotu zamówienia zostały przygotowane oddzielnie dla każdej części, zawierają informacje dotyczące szczegółowej lokalizacji, zakresu i warunków wykonania zadania.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureart. 138 ust 4 PZP
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works, 71322200 Pipeline-design services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Warka - gmina Mogielnica w ramach prawa opcji;
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 1
Options
Description of the options4.9 Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji w cz. 1-2: 4.9.1 W ramach zakresu zamówienia objętego prawem opcji (w przypadku uruchomienia przez Zamawiającego zastrzeżonego prawa opcji zgodnie z zapisami niniejszej umowy) – Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Będków (Cz. 2) i Gminy Mogielnica (Cz. 1). 4.9.2 Okolicznością, która będzie stanowiła przesłankę do skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego jest podpisanie stosownego porozumienia z w/w Gminami w ramach projektu IP LIFE Pilica Basin CTRL. 4.9.3 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Oświadczenie Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji jest skuteczne pod następującymi warunkami: 1) oświadczenie wskazuje zakres prawa opcji, 2) oświadczenie zostało złożone w terminie nie później niż 90 dni licząc od dnia podpisania umowy. 4.9.4 Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia podstawowego oraz w ramach prawa opcji nastąpi na podstawie cen określonych w ofercie wykonawcy. 4.9.5 Prawo opcji stanowi wyłącznie uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji. 4.9.6 Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji i nie może składać oferty jedynie w zakresie zamówienia podstawowego. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji. 4.9.7 Realizacja zamówienia objętego prawem opcji odbywa się na zasadach właściwych dla zamówienia podstawowego. 4.9.8 Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.
LotLOT-0002
TitleCzęść 2 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Tomaszów Mazowiecki- gmina Będków w ramach prawa opcji
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 2
LotLOT-0003
TitleCzęść 3 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Opoczno
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 3
LotLOT-0004
TitleCzęść 4 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Paradyż
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 4
LotLOT-0005
TitleCzęść 5 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Przedbórz
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 5
LotLOT-0006
TitleCzęść 6 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Mniów
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 6
LotLOT-0007
TitleCzęść 7 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Żytno
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 7
LotLOT-0008
TitleCzęść 8 - Opracowanie koncepcji długoterminowego rozwoju gospodarki wodno-ściekowej dla obszarów Gminy Kroczyce
Internal identifierW.ROZ.270.2.16.2026/JRP LIFE PILICA Cz. 8