588362-2026 - Competition
Slovakia – Construction work – Rochovce – Slavošovce – Čierna Lehota – kanalizácia a ČOV
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleRochovce – Slavošovce – Čierna Lehota – kanalizácia a ČOV
Description1. Predmetom tejto zákazky sú stavebné práce v obciach Rochovce, Slavošovce a Čierna Lehota - vybudovanie nového kanalizačného systému na od-kanalizovanie splaškových a dažďových odpadových vôd so spoločnou čistiarňou odpadových vôd situo-vanou v katastrálnom území obce Rochovce podľa podmienok a požiadaviek uvedených v Časti B_Zmluvné podmienky súťažných podkladov a projektovej dokumentácie (ďalej len „predmet zá-kazky“ alebo „stavba“). 2. Lehota realizácie predmetu zákazky – do 36 mesia-cov od začatia realizácie diela (prevzatia staveniska), z toho je 24 mesiacov (lehota výstavby na realizáciu kanalizácie a ČOV) a 12 mesiacov (skúšobná pre-vádzka pre ČOV). 3. Miesto realizácie – územie stavby sa nachádza v intraviláne a extraviláne obcí Rochovce, Slavošov-ce a Čierna Lehota v okrese Rožňava. 4. Podrobný opis predmetu zákazky a ďalšie požiadav-ky na spôsob vykonania diela a ostatných plnení tvo-riacich predmet zákazky sa nachádza v jednotlivých prílohách Časti B_Zmluvné podmienky súťažných podkladov.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45232400 Sewer construction work, 45252127 Wastewater treatment plant construction work, 45232152 Pumping station construction work, 45310000 Electrical installation work, 39350000 Sewerage works equipment
5. Lot
LotLOT-0001