2. Procedure
Procedure
Title: Servis radiačných sond
Description: Predmetom zákazky je pravidelný a mimoriadny servis radiačných sond v počte 46 ks – meradiel externého dávkového príkonu NuDET EGM-02, siete RADMON II., vrátane diagnostiky, opráv, funkčných skúšok, kalibrácie, výmeny náhradných dielov a vystavenia príslušnej servisnej dokumentácie.
Internal identifier: SVO-RVO3-2026/000648
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50411000 Repair and maintenance services of measuring apparatus
Additional classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001