See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa części mechaniczno-pneumatycznych do wykonania czynności utrzymaniowych czwartego poziomu naprawy P4.1 pojazdów metra typu Skoda Varsovia w latach 2027-2029
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części mechaniczno-pneumatycznych do wykonania czynności utrzymaniowych czwartego poziomu naprawy P4.1 pojazdów metra typu Skoda Varsovia w latach 2027-2029, w podziale na 13 zadań. 2. Zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje dostawę części mechaniczno-pneumatycznych w ramach poszczególnych zadań wskazanych w „Wykazie zamawianych części” stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią (dalej: „ST”). 3. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia w ramach dostaw częściowych (3 partii) wg harmonogramu dostaw oraz w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do ST. W ramach jednej partii dopuszczalne są maksymalnie dwie dostawy częściowe. 4. Dostarczony Przedmiot Zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany (przez fabrycznie nowy, nieużywany rozumie się części zamienne oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). 5. Na dostarczone części Wykonawca udzieli 24-miesięcznej gwarancji na warunkach wskazanych we wzorze umowy. W okresie równym okresowi udzielonej przez Wykonawcę gwarancji, przedmiot zamówienia objęty będzie rękojmią za wady. 6. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz wzorem umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 7. Zamawiający nie ma możliwości opisania Przedmiotu Zamówienia w sposób, o którym mowa w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, tj. bez wskazania znaków towarowych (numerów katalogowych producenta), a użycie numerów katalogowych producenta jest uzasadnione specyfiką Przedmiotu Zamówienia. Biorąc powyższe okoliczności pod uwagę, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na produkty równoważne do tych wskazanych przez Zamawiającego w ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu. Zamawiający wymaga, aby producent części równoważnych posiadał w swoim przedsiębiorstwie wdrożony System Zarządzania Jakością. Wykonawca, który oferuje dostawę części równoważnych: a. oświadczy w formularzu oferty, że oferuje i dostarczy części równoważne, b. wskaże pozycje dla których oferuje części równoważne, c. zawrze w ofercie dane oferowanych części równoważnych, tj. nazwy części równoważnych, producentów części równoważnych, nr katalogowe/oznaczenia części równoważnych, przy czym obowiązkiem Wykonawcy jest opisanie oferowanych części równoważnych w ofercie w sposób umożliwiający Zamawiającemu jednoznaczne określenie jakie części równoważne Wykonawca oferuje w danej pozycji formularza oferty, d. wraz z ofertą przedstawi przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 12 SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca oświadczy w formularzu oferty, że oferuje dostawę części równoważnych w danym zadaniu, a nie wskaże danych określających jakie części równoważne oferuje, Zamawiający odrzuci ofertę w zakresie danego zadania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że w przypadku złożenia oferty na dane zadanie, oferta musi obejmować cały zakres oferowanego zadania.
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34631000 Parts of locomotives or rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr I
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr I
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr II
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr II
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr III
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr III
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr IV
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr IV
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr V
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr V
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr VI
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr VI
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr VII
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr VII
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr VIII
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr VIII
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr IX
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr IX
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr X
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr X
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr XI
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr XI
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr XII
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr XII
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr XIII
Internal identifier: WP.25.00118.2026.S.P.MACZ - zadanie nr XIII