588968-2026 - Competition
Slovakia – Horticultural services – Realizácia obnovy pamiatkového objektu a chráneného areálu Hrádocké arborétum
Contract or concession notice – standard regime
Services - Works
2. Procedure
Procedure
TitleRealizácia obnovy pamiatkového objektu a chráneného areálu Hrádocké arborétum
DescriptionPredmetom zákazky je realizácia obnovy chráneného pamiatkového objektu Hrádocké arborétum v zmysle priložených projektových dokumentácií. Predmetom zákazky je posilnenie ochrany a zachovania prírody, biodiverzity a zelenej infraštruktúry v mestských oblastiach. Obnova arboréta formou revitalizácie vegetácie s nevyhnutnými zásahmi a novými výsadbami, či obnovou jazierok s vytvorením dažďovej záhrady a nového oplotenia je potrebná z dôvodu zabezpečenia požadovanej úrovne vzdelávacieho priestoru pre žiakov školy, ochrany prírody, vybudovaním priestoru pre spoločenské podujatia formou výstav, workshopov, plenérov či prednášok spojených so zvýšením povedomia verejnosti v oblasti historickej zelene, starostlivosti o dreviny, ktoré patria do skupiny ohrozených, chránených či cenných taxónov domácej i svetovej dendroflóry.
Internal identifier47/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Additional nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Additional classification (cpv): 77311000 Ornamental and pleasure gardens maintenance services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77341000 Tree pruning, 77315000 Seeding services
5. Lot
LotLOT-0001