589032-2026 - Competition
Poland – Tree-cutting services – Usługi wycinki drzew i krzewów wraz z wykonaniem niezbędnych czynności umożliwiających ich realizację na terenie Oddziału Zamawiającego w Świerklanach
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi wycinki drzew i krzewów wraz z wykonaniem niezbędnych czynności umożliwiających ich realizację na terenie Oddziału Zamawiającego w Świerklanach
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi wycinki drzew i krzewów wraz z wykonaniem niezbędnych czynności umożliwiających ich realizacje na terenie Oddziału Zamawiającego w Świerklanach
Internal identifier: ZP/2026/08/0067/SWI
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usługi wycinki drzew i krzewów wraz z wykonaniem niezbędnych czynności umożliwiających ich realizacje na terenie Oddziału Zamawiającego w Świerklanach
Options:
Description of the options: Nie dotyczy