589079-2026 - Competition
Bulgaria – Refuse-collection vehicles – „Доставка чрез закупуване на 1 (един) брой чисто нов камион със сметосъбираща надстройка за обслужване на кофи и контейнери и хидравличен кран“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка чрез закупуване на 1 (един) брой чисто нов камион със сметосъбираща надстройка за обслужване на кофи и контейнери и хидравличен кран“
DescriptionПредметът на настоящата поръчка е доставка на 1 (един) брой фабрично нов, неупотребяван специализиран автомобил (камион), предназначен за нуждите на сметосъбирането и сметоизвозването в Община Карнобат. Превозното средство представлява интегриран комплекс от три основни компонента: автомобилно шаси (базов автомобил), сметосъбираща надстройка и хидравличен кран. Доставката ще се осъществи до Претоварна станция за отпадъци, град Карнобат. Доставката и предаването/получаването на предмета на обществената поръчка ще се удостоверява с подписване в два екземпляра на двустранен приемо-предавателен протокол от страните или техни упълномощени представители, след проверка за отсъствие на несъответствия на техниката с техническите характеристики, представени в Техническото предложение на Изпълнителя и Техническата спецификация на Възложителя. Изпълнението на поръчката включва доставка, гаранционно (сервизно обслужване) и гаранционна отговорност. Всички разходи по отстраняването на гаранционни повреди и/или несъответствия по време на предложения гаранционен срок са за сметка на Изпълнителя. Регулярното техническо обслужване на машината се извършва от Изпълнителя и е за сметка на Възложителя. Към датата на обявяване на обществената поръчка не е осигурено финансиране, с оглед на което договорът ще бъде сключен под условие по смисъла на чл. 114 от ЗОП.
Internal identifier604037
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
LotLOT-0001