589723-2026 - Competition
Poland – Grounds maintenance services – Usuwanie szuwarów oraz nalotu drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Błota Rakutowskie PLB040001
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usuwanie szuwarów oraz nalotu drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Błota Rakutowskie PLB040001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usuwanie szuwarów oraz nalotu drzew i krzewów w obszarze Natura 2000 Błota Rakutowskie PLB040001 i rezerwacie przyrody Jezioro Rakutowskie na powierzchni ok. 18 ha. Rozmiar i zakres prac obejmuje: 1) Całkowite odkrycie powierzchni rozlewiskowej płytkiej zatoki jeziora poprzez skoszenie roślinności szuwarowej oraz usunięcie nalotu wierzbowego, brzozowego i topolowego (wykaszanie) z płycizn rezerwatu przyrody Jezioro Rakutowskie na powierzchni ok. 18 ha. 2) Wykaz i powierzchnie wydzieleń: Prace będą realizowane w obrębie dwóch wydzieleń o łącznej powierzchni ok. 18 ha zlokalizowanych na terenie działki nr 1037 obręb Rakutowo, gmina Kowal. 2. Termin realizacji zamówienia: Wykonanie działań ochronnych nastąpi w okresie 21 dni od dnia podpisania umowy, jednak nie dłużej niż do dnia 14 grudnia 2026 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: WOA.082.6.3.2026.AA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Additional classification (cpv): 90732400 Soil pollution advisory services, 90715000 Pollution investigation services, 90733000 Services related to water pollution
5. Lot
Lot: LOT-0001