2. Procedure
Procedure
Title: Europese openbare aanbesteding multifunctionals
Description: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals en printers, inclusief bijbehorende software, onderhoud en diensten voor de verschillende locaties van Hét Service Centrum. 1. Het voorzien van ongeveer 111 multifunctionals en 40 printers op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van alle bijbehorende verbruiksmaterialen, met uitzondering van afdrukmedia.
Internal identifier: 5037AA3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: machinegerelateerde opties
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 5037AA3
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: machinegerelateerde opties