589975-2026 - Competition
Slovakia – Security equipment – Zvýšenie bezpečnosti montážou ETCS do LOK 757
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
TitleZvýšenie bezpečnosti montážou ETCS do LOK 757
DescriptionPredmetom zákazky je dodanie, inštalácia a schválenie vlakového zabezpečovača ETCS Level 2, Baseline 4 (ETCS BL4-ATO) do 10ks dieselových rušňov radu 757 (ďalej len „LOK 757“) v súlade s normami a technickými špecifikáciami TSI/EN/STN. Výrobcom LOK 757 sú Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov a v návrhu zmluvy o dielo.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 35121000 Security equipment
Additional classification (cpv): 50223000 Reconditioning services of locomotives, 51612000 Installation services of information-processing equipment, 72212000 Programming services of application software
5. Lot
LotLOT-0001