2. Procedure
Procedure
Title: 83/2026
Description: CARDIOCARE ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΣΘΡΝΩΝ ΜΕ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33195000 Patient-monitoring system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΑΣΘΕΝΩΝ
Description: CardioCare : Ψηφιακή πλατφόρμα εξατομικευμένης τηλεπαρακολούθησης για ασθενείς με καρδιακή ανεπάρκεια» (cpv: 33195000-3 Σύστημα παρακολούθησης των ασθενών)