2. Procedure
Procedure
Title: Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kurkowej 67 we Wrocławiu.
Description: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: 1) remont piwnicy, 2) remont pokrycia dachu, 3) remont strychu, 4) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych, 5) wykonanie opaski przy budynku, 6) wymianę stolarki drzwiowej, 7) remont klatki schodowej, 8) remont lokalu mieszkalnego nr 19 (pustostanu), 9) roboty elektryczne obejmujące: - wymianę wewnętrznej linii zasilającej i obwodów administracyjnych wraz z montażem opraw oświetleniowych, - montaż rozdzielnic: głównej, mieszkaniowych, wyłącznika głównego ppoż., - montaż instalacji odgromowej i połączeń wyrównawczych, - montaż instalacji domofonowej, - montaż instalacji RTV-SAT, - montaż okablowania strukturalnego, 10) roboty sanitarne obejmujące: - wykonanie instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej oraz montaż armatury i przyborów sanitarnych, - demontaż wewnętrznej instalacji gazowej. 11) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej dla mieszkańców", zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców”.
Internal identifier: ZZK - NZ/241/3400/103/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work
5. Lot
Lot: LOT-0001