590248-2026 - Competition
Netherlands – Sewer cleaning services – Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030
Description: De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Leudal, Nederweert en Weert de dienst “Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: - het reinigen van objecten (riolen e.d.); - het inspecteren van objecten (riolen e.d.) - tijdelijk afsluiten van riolen; - treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; - in kennis stellen van omwonenden; - bijkomende werkzaamheden. Reinigen en inspecteren riolen voor 4 gemeenten in 4 percelen
Internal identifier: PMA170
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees Openbaar laagste prijs
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: perceel 1 gemeente Leudal
Description: De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Leudal, Weert en Nederweert de dienst “Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: - het reinigen van objecten (riolen e.d.); - het inspecteren van objecten (riolen e.d.) - tijdelijk afsluiten van riolen; - treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; - in kennis stellen van omwonenden; - bijkomende werkzaamheden. zie inschrijfstaat bestek
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging mogelijk
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 gemeente Nederweert
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 gemeente Peel en Maas
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 gemeente Weert
Internal identifier: 4