590531-2026 - Competition
Poland – System and support services – Usługa utrzymania i rozwoju systemu Softlab ERP
Prior information notice or a periodic indicative notice used as a call for competition – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa utrzymania i rozwoju systemu Softlab ERP
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania i rozwoju systemu klasy ERP – Softlab, wykorzystywanego w obszarze finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, majątkowym oraz sprawozdawczym. 2. Minimalne wymagania dotyczące opisu przedmiotu zamówienia lub realizacji zamówienia, niepodlegające negocjacjom, które muszą spełnić wszystkie oferty: 2.1 bieżące świadczenie wsparcia i utrzymania systemu Softlab ERP, 2.2 świadczenie usług rozwojowych systemu Softlab ERP, 2.3 zapewnienie integracji Systemu Softlab ERP, 2.4 zapewnienie dedykowanego systemu zgłoszeniowego, 2.5 comiesięczne raportowanie realizacji i obsługi zgłoszeń z uwzględnieniem sprawozdawczości w zakresie przestrzegania SLA, 2.6 zapewnienie dedykowanego zespołu, 2.7 przygotowywanie opisów czynności dokonywanych w ramach obsługi zgłoszeń (zarówno utrzymaniowych jak i rozwojowych), 2.8 prowadzenie szkoleń dla administratorów w razie zgłoszonych potrzeb, 2.9 wsparcie w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, 2.10 świadczenie usług przez okres 48 miesięcy, począwszy od 1 stycznia 2027, 2.11 wykonawca musi być certyfikowanym partnerem ABS. 3. Szczegółowe rozwiązania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia w tym także projektowane postanowienia umowy zostaną ustalone i omówione w toku negocjacji. Ostateczna wersja opisu przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowień umowy zostanie przekazana wraz z zaproszeniem do składania ofert ostatecznych.
Internal identifier: BP.27.15.2026
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Main features of the procedure: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługę utrzymania i rozwoju systemu Softlab ERP prowadzone jest w trybie negocjacji z ogłoszeniem – na podstawie art. 153 pkt 1 i 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, dalej ustawa pzp, oraz w oparciu o minimalne warunki określone w Opisie Potrzeb i Wymagań, dalej OPW. 2. Negocjacje z ogłoszeniem to tryb udzielenia zamówienia, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy, zamawiający zaprasza wykonawców dopuszczonych do udziału w postępowaniu do składania ofert wstępnych, prowadzi z nimi negocjacje w celu ulepszenia treści ofert wstępnych, ofert składanych na etapie negocjacji, po zakończeniu których zaprasza wykonawców do składania ofert ostatecznych. 3. Mając powyższe na uwadze, Zamawiający zaprosi do składania ofert wstępnych wszystkich wykonawców i będzie prowadził negocjacje w celu ulepszenia treści ofert, a po zakończeniu negocjacji zaprosi wykonawców do składania ofert ostatecznych. 4. Zamawiający nie wprowadza kryteriów selekcji celem ogranicza liczby wykonawców zapraszanych do składania ofert wstępnych. Do składania ofert wstępnych zostaną zaproszeni wszyscy wykonawcy, którzy złożyli ważne, zgodne z ustawą Pzp wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i którzy potwierdzą brak podstaw do wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający będzie prowadził negocjacje z wszystkimi wykonawcami, którzy złożą oferty wstępne i nie wprowadza podziału negocjacji na etapy i kryteriów oceny ofert, celem ograniczenia liczby wykonawców. 6. Zaproszenie do składania ofert ostatecznych zostanie przekazane wszystkim wykonawcom z którymi prowadzono negocjacje. Zamawiający w zaproszeniu do negocjacji wskaże miejsce, termin i sposób prowadzenia negocjacji 7. Prowadzone negocjacje będą miały poufny charakter. Żadna ze stron nie może, bez zgody drugiej strony, ujawniać informacji technicznych i handlowych związanych z negocjacjami. Zgoda jest udzielana w odniesieniu do konkretnych informacji i przed ich ujawnieniem. 8. Po zakończeniu negocjacji, zamawiający sporządzi specyfikację warunków zamówienia, która będzie stanowić doprecyzowanie oraz uzupełnienie informacji zawartych w OPW w zakresie, w jakim było to przedmiotem negocjacji. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, w tym kosztów związanych z przygotowaniem i złożeniem oferty oraz z tytułu nabycia kwalifikowanych podpisów elektronicznych, podpisu osobistego, czy podpisu zaufanego.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BZ.27.15.2026