2. Procedure
Procedure
Title: Nieuwbouw kindcentrum De Horizon te Hoorn
Description: Stichting Penta is op zoek naar een integraal ontwerpteam voor nieuwbouw van kindcentrum (KC) De Horizon te Hoorn. Daarvoor wordt een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure georganiseerd, met eerst een selectiefase en daarna een gunningsfase. Zie selectieleidraad.
Internal identifier: HPH2602
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Het betreft maar een perceel
Description: Zie selectieleidraad. Zie selectieleidraad.
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: HPH2602
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos
Clasificación adicional (cpv): 71221000 Servicios de arquitectura para edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Het betreft maar een perceel
Identificador interno: 1