See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de plata prin carduri bancare pentru clientii finali, prin aplicatia proprie iHidro si pe site hidroelectrica.ro
Description: Achizitia presupune incheierea unui contract cu o durata de 12 luni avand ca obiect „Servicii de plata prin carduri bancare pentru clientii finali, prin aplicatia proprie iHidro si pe site hidroelectrica.ro”, in conformitate cu toate cerintele Caietului de sarcini nr. 63588/10.06.2024. Termenul limita pana la care operatorii economici pot transmite in SEAP solicitari de clarificari este cel tarziu in a 15 a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari – in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit prin Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Se va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici in termenul limita enunat anterior, clarificari postate exclusiv in SEAP la sectiunea SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI.
Internal identifier: 13267213/2024/32243.4
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66151100 Electronic marketplace retailing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achizitie de „Servicii de plata prin carduri bancare pentru clientii finali, prin aplicatia proprie iHidro si pe site hidroelectrica.ro”, conform cerintelor Caietului de sarcini nr. 63588/10.06.2024. In conformitate cu prevederile art. 172 alin. (2) din Legea nr. 99/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Entitatea Contractanta stabileste un termen limita in care va raspunde (CONSOLIDAT) in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, dupa cum urmeaza: 10 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor pentru solicitari de clarificari transmise pana in a 15-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Termenele de raspuns la clarificari au fost stabilite astfel incat operatorii economici sa aiba o perioada adecvata pentru analizarea documentatiei de atribuire si, ulterior, pentru elaborarea ofertelor prin prisma raspunsurilor oferite de Entitatea Contractanta. Se va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici in termenul limita enunat anterior, postate exclusiv in SEAP la sectiunea corespunzatoare..
Internal identifier: 1