590673-2022 - ResultRomania-Petroșani: Antineoplastic agents
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Acord-cadru furnizare de produse – MEDICAMENTE necesare tratamentului pacientilor cu afectiuni oncologice (2022-2025)
Reference number: 19956/14.09.2021
II.1.2.
Main CPV code
33652100 Antineoplastic agents
II.1.4.
Short description
- Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitionarea de medicamente necesare tratamentului pacientilor cu afectiuni oncologice pentru anii 2022-2025 cu descrierea si in cantitatile prevazute in caietul de sarcini.
- Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor va fi in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
EPIRUBICINUM, 2MG/ML, FLX50ML
Lot No: 52
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Descrierile si Cantitatile minime si maxime care fac obiectul acordului cadru sunt prezentate in caietul de sarcini.
Cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent precum si valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se estimeaza ca va fi incheiat se regasesc detaliate in caietul de sarcini la sectiunea 3.6. PRODUSE SOLICITATE CANTITATI MINIME SI CANTITATI MAXIME
DOXORUBICINUM, 2MG/ML, FL X 50ML
Lot No: 43
DOCETAXELUM, 20MG/ML, FL X 4 ML
Lot No: 36
BLEOMYCINUM SULFAS, 15 MG, FL
Lot No: 13
DOXORUBICINUM, 2MG/ML, FL X 10ML
Lot No: 41
DACARBAZINUM, 200 MG, FL
Lot No: 29
PACLITAXELUM, 6MG/ML, FL X 25ML.
Lot No: 96
TEMSIROLIMUSUM, 30MG/ML
Lot No: 107
EPIRUBICINUM, 2MG/ML, FLX25ML
Lot No: 51
FULVESTRANTUM, 250mg/5ml
Lot No: 63
DACARBAZINUM, 500 MG, FL
Lot No: 30
NIVOLUMABUM 10 mg/ml, FLX100MG
Lot No: 90
CARBOPLATINUM, 10 MG/ML, FL X 15 ML
Lot No: 17
CARBOPLATINUM, 10 MG/ML, FL x 5 ml
Lot No: 18
BLEOMYCINUM SULFAS, 15000UI
Lot No: 14
GEMCITABINUM, 38MG/ML, FL
Lot No: 70
FLUOROURACILUM, 50MG/ML, FL x 100 ml
Lot No: 59
INTERFERONUM ALFA 2b, 10 Milioane U.I.,
Lot No: 76
CARFILZOMIB 60 mg
Lot No: 21
ACIDUM PAMIDRONICUM, 30 mg
Lot No: 3
DOXORUBICINUM, 2MG/ML, FL X 5ML
Lot No: 44
PEMBROLI ZUMABUM 25mg/ml
Lot No: 103
PEMETREXEDUM, 500 MG
Lot No: 104
GOSERELINUM, 10.8MG, SERINGA PREUMPLUTA
Lot No: 72
DOCETAXELUM, 160MG/8ML, FL
Lot No: 34
FILGRASTIMUM (G-CSF), 48MU/0.5ML
Lot No: 57
CISPLATINUM, 1mg/ml, FL x 25 ml
Lot No: 27
DOXORUBICINUM 2MG/ML, FL X 10ML (FORMULARE LIPOZOMALA POLIETILENGLICATA)
Lot No: 39
EPIRUBICINUM, 2MG/ML, FLX10ML
Lot No: 50
TRABECTEDINUM 0.25mg
Lot No: 111
TRABECTEDINUM 1mg
Lot No: 112
CISPLATINUM, 1mg/ml , FL x 100 ML
Lot No: 24
PERTUZUMABUM 420mg
Lot No: 105
MITOXANTRONUM, 2MG/ML, FL
Lot No: 89
INTERFERONUM ALFA 2b, 18 Milioane U.I.
Lot No: 77
IRINOTECANUM, 20 MG/ML, FLX2ML
Lot No: 82
METHOTREXATUM, 10MG/ML, F
Lot No: 88
FILGRASTIMUM (G-CSF), 30MU/0.5ML
Lot No: 56
CYCLOPHOSPHAMIDUM 200 MG, FL
Lot No: 28
DOXORUBICINUM, 2MG/ML, FL X 100ML
Lot No: 40
TOPOTECAMUM, 4 MG, FL X 8 ML
Lot No: 110
VINORELBINUM, 10 MG/ML, FL X 5 ML
Lot No: 121
LEUPRORELINUM, 22.5MG
Lot No: 84
DOCETAXELUM, 120MG/6 ML, FL X 6 ML
Lot No: 33
DOXORUBICINUM, 2MG/ML, FL X 75ML
Lot No: 45
FLUOROURACILUM, 50MG/ML, FL x 10 ml
Lot No: 58
FLUOROURACILUM, 50MG/ML, FL x 50 ml
Lot No: 62
GEMCITABINUM, 100mg/ml, FLX15ML
Lot No: 66
PANITUMUMABUM 20MG/ML, FL X 5 ML
Lot No: 101
PEGFILGRASTIMUM, 6MG/L
Lot No: 102
TRASTUZUMABUM, 150 MG, FL
Lot No: 115
AFLIBERCEPTUM 25 MG/ML Fl x 4 ml
Lot No: 6
DOCETAXELUM, 10MG/1ML, FL X 8 ML
Lot No: 32
DOXORUBICINUM, 50 MG
Lot No: 46
CABAZITAXELUM, 60 MG
Lot No: 15
GEMCITABINUM, 10MG/ML, FLX200ML
Lot No: 69
ATEZOLIZUMAB, 840 MG
Lot No: 10
IFOSFAMIDUM 1 G, FL
Lot No: 74
CARBOPLATINUM, 10 MG/ML, FLx 45 ML
Lot No: 20
CISPLATINUM, 1mg/ml, FL x 10 ml
Lot No: 26
TOPOTECAMUM, 1mg/ml , FL X 2 ML
Lot No: 108
CETUXIMABUM, 5MG/ML, FL
Lot No: 22
DURVALUMABUM 50 MG/ML, FL X 2.4ML
Lot No: 48
OXALIPLATINUM, 5MG/ML, FL x 100 MG
Lot No: 93
IPILIMUMABUM 5mg/ml, FLX10ML
Lot No: 78
PACLITAXELUM, 6MG/ML, FL X 43.33 ML
Lot No: 97
PANITUMUMABUM 20MG/ML, FL X 20 ML
Lot No: 100
TRASTUZUMABUM EMTASINUM 100 MG
Lot No: 113
VINORELBINUM, 10 MG/ML, FL X 1 ML
Lot No: 120
ACIDUM CLODRONICUM, 300MG/5ML, FL.
Lot No: 1
OXALIPLATINUM, 5MG/ML, FL x 50 MG
Lot No: 94
DOCETAXELUM, 10MG/1ML, FL X 2 ML
Lot No: 31
NIVOLUMABUM 10 mg/ml, FLX40MG
Lot No: 91
EPIRUBICINUM, 2MG/ML, FLX5ML
Lot No: 53
DOXORUBICINUM, 2MG/ML, FL X 25ML
Lot No: 42
VINCRISTINUM, 1MG, FL
Lot No: 119
AFLIBERCEPTUM 40 mg/ml
Lot No: 8
IPILIMUMABUM 5mg/ml, FLX40ML
Lot No: 79
DURVALUMABUM 50 MG/ML, FL X 10ML
Lot No: 47
CISPLATINUM, 10 MG/20 ML, FL
Lot No: 23
PACLITAXELUM, 6MG/ML, FL X 5ML
Lot No: 99
TRIPTORELINUM, 22.5MG
Lot No: 117
BEVACIZUMABUM, 25MG/ML, FLx 4ML
Lot No: 12
ATEZOLIZUMAB 1200 mg/ 20 ml,
Lot No: 9
OLARATUMAB 10mg/ml, FL x 19 ml
Lot No: 92
PACLITAXELUM, 6MG/ML, FL X 16.67 ML
Lot No: 95
PACLITAXELUM, 6MG/ML, FL X 50 ML
Lot No: 98
TRIPTORELINUM, 11.25MG
Lot No: 116
GEMCITABINUM, 1 G, FL
Lot No: 64
GEMCITABINUM, 40MG, FL
Lot No: 71
TRIPTORELINUM, 3.75MG
Lot No: 118
IRINOTECANUM, 20 MG/ML, FLX15ML
Lot No: 80
CALCII FOLINAS, 10 MG/ML, FL
Lot No: 16
ETOPOSIDUM, 20 MG/ML, FLX5ML
Lot No: 55
FLUOROURACILUM, 50MG/ML, FL x 20 ml
Lot No: 60
IRINOTECANUM, 20 MG/ML, FLX5ML
Lot No: 83
FLUOROURACILUM, 50MG/ML, FL x 5 ml
Lot No: 61
GEMCITABINUM, 100mg/ml, FLX20ML
Lot No: 67
RAMUCIRUMABUM 10mg/ml
Lot No: 106
GOSERELINUM, 3.6MG, SERINGA PREUMPLUTA
Lot No: 73
METHOTREXATUM, 100MG/ML, FL
Lot No: 87
INTERFERONUM ALFA 2a, 9MUI/0.5ML
Lot No: 75
LEUPRORELINUM, 45MG
Lot No: 85
TOPOTECAMUM, 1mg/ml, FL X 5 ML
Lot No: 109
TRASTUZUMABUM EMTASINUM 160 MG
Lot No: 114
GEMCITABINUM, 100mg/ml, FLX2ML
Lot No: 68
AFLIBERCEPTUM 25 MG/ML Fl x 8 ml
Lot No: 7
BEVACIZUMABUM, 25MG/ML, FLx 16ML
Lot No: 11
DOCETAXELUM, 20MG/1 ML, FL X 1 ML
Lot No: 35
EPIRUBICINUM, 2MG/ML, FLX100ML
Lot No: 49
CISPLATINUM, 1mg/ml FL X 50 ML
Lot No: 25
MESNUM, 400 MG/4 ML, F
Lot No: 86
GEMCITABINUM, 100mg/ml, FLX10ML
Lot No: 65
IRINOTECANUM, 20 MG/ML, FLX25ML
Lot No: 81
DOCETAXELUM, 20MG/ML, FL X 7 ML
Lot No: 37
CARBOPLATINUM, 10 MG/ML, FL x 60 ml
Lot No: 19
ETOPOSIDUM, 20 MG/ML, FLX10ML
Lot No: 54
DOCETAXELUM, 80MG/4ML, FL
Lot No: 38
ACIDUM IBANDRONICUM, 6MG/6ML, FL
Lot No: 2
ACIDUM ZOLEDRONICUM 4 MG/100ML
Lot No: 4
Descrierile si Cantitatile minime si maxime care fac obiectul acordului cadru sunt prezentate in caietul de sarcini
ACIDUM ZOLEDRONICUM 4 MG/5ML
Lot No: 5