591369-2026 - Competition
Poland – Antiseptics and disinfectants – Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie - 95/2026
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie - 95/2026
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie- 25 pakietów. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33631600-8 – środki aseptyczne i dezynfekcyjne, 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (oferta na dany pakiet). 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają pakiety (kosztorysy szczegółowe) oraz wzór umowy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Środki dezynfekcyjne
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pakiecie. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3. Wartość przedmiotu zamówienia zrealizowanego w ramach prawa opcji dla każdego pakietu nie może przekroczyć 50% wartości danego pakietu, a łączna wartość wszystkich opcji nie może przekroczyć 50% całkowitej wartości umowy (obejmującej zamówienie podstawowe i wszystkie opcje). 4. Faktyczna ilość, zamówionego w trakcie realizacji umowy przedmiotu zamówienia, uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w okresie, na jaki zostanie zawarta umowa. Ilość zamawianego w ramach umowy towaru może być różna od ilości określonej w opisie przedmiotu zamówienia. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Description: Preparat do mycia ciała noworodków w postaci pianki
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Description: Gotowe chusteczki nasączone preparatem bezalkoholowym do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Description: Środek dezynfekcyjny dwuskładnikowy, w saszetkach
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Description: Preparat w postaci szybkodziałających gotowych do użycia chusteczek do dezynfekcji i mycia powierzchni medycznych wrażliwych na działanie alkoholu
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Description: Preparat alkoholowy gotowy do użytku, nie zawierający aldehydów, czwartorzędowych zasad amonowych, chlorheksydyny
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Description: Środki dezynfekcyjne - koncentrat
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Description: Środki dezynfekcyjne - proszek
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Description: Preparat dezynfekcyjny do aparatu sztucznej nerki
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Description: Dezynfekcja maszynowa
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Description: Enzymatyczny preparat myjący do myjni -dezynfektor endoskopów
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Description: Preparat w koncentracie przeznaczony do mycia, dezynfekcji i odwapniania aparatury hemodializacyjnej.
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25
Description: Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w postaci żelu.