2. Procedure
Procedure
Title: Gebied Noord - Realisatie BBV Noord FH+FW 2025 D-003257
Description: De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Spooraannemers. Korte omschrijving werkzaamheden: Bovenbouwvernieuwing in het kader van functiehandhaving en functiewijziging in het planjaar 2025 op diverse locaties op de trajecten: • Leeuwarden – Harlingen, 001; • Leeuwarden – Groningen, 002; • Leeuwarden – Meppel, 009; • Emplacement Meppel, 502; • Emplacement Groningen / Europapark 501/552. zie aanbestedingsdossier
Internal identifier: D-003257
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234000 Construction work for railways and cable transport systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie abs
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45000000 Construction work