593224-2023 - Competition
Netherlands – Furniture – DAS Kantoormeubilair
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Kantoormeubilair
Description: Welkom op het DAS voor kantoormeubilair voor Stichting Sint Albertus. Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze kantoormeubilair ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van kantoormeubilair die nodig is voor een organisatie als Stichting Sint Albertus met ca. 350 leerlingen en ca. 35 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Welkom op het DAS voor kantoormeubilair voor Stichting Sint Albertus. Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze kantoormeubilair ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier: 1